Main Menu

Voorgeassembleerde Glasvezel Kabelbomen

Onze Specialist Ondersteunende Diensten omvatten een volledig aanbod Voorgeassembleerde Glasvezelsystemen.

Kenmerken

  • Verkrijgbaar in OM1, OM2, OM3, OM4 en OS2
  • Verkrijgbaar in alle [...] van 2 tot 24
  • Geschikte uitbreek lengtes afgestemd op de applicatie
  • Machinaal gepolijst
  • Vooraf geëtiketteerd
  • Geometrie van de bussen gecontroleerd met een interferometer voor beste prestaties onder alle omstandigheden
  • Voorzien van bescherming aan beide uiteinden
  • Eén uiteinde voorzien van een trekoog
  • Vooraf gemonteerde kabelpakkingen aan beide uiteinden
  • Verkrijgbaar op een haspel of opgerold in een zak
  • Plug en Play

Download de brochure

Wat is beschikbaar?

Excelarator Distributiekabels

  • Tot-paneelverbindingen
  • Interne/externe gebufferde kabel
  • LSOH
  • 900 micron uiteinden
  • Kleurgecodeerde uiteinden
  • Verkrijgbaar met cassettes die zijn voorgeassembleerd voor een paneel voor gemengd gebruik
  • Kabelkleur - zwart

Excel Losse Buiskabels

  • Vergelijkbaar met distributiekabels - gebruikmakend van losse buisconstructies
  • Intern/extern
  • LSOH
  • Buis gevuld met silicagel
  • Kleine diameter

Excel CST kables

  • Vergelijkbaar met losse buis - dezelfde interne constructie
  • Gewapend met gegolfde stalen tape
  • Interne/extern kwaliteit
  • LS0H
  • Buis kwaliteit
  • Knaagdierbestendig

Excel SWA kables

  • Vergelijkbaar met losse buis - dezelfde interne constructie
  • Gewapend met staaldraad
  • Interne/extern kwaliteit
  • LSOH
  • Buis kwaliteit
  • Knaagdierbestendig
  • Geschikt voor direct ondergronds gebruik
  • Verkrijgbaar in OM1, OM2 en OS2

Excel glasvezelcassettes

  • Vooraf geladen met pigtails & adapters
  • MTP cassettes - voor alle configuraties (standaard, MOD1, MOD2)

Excel Glasvezelpanelen​

  • Vooraf geladen adapters, cassettes, pigtails zoals vereist
  • Elke hoeveelheid adapters, pigtails
  • Verdeelcassettes en verdeelhouders
  • Etikettering

 

Waarom kiezen voor onze Voorgeassembleerde Glasvezel Kabelbomen?

Reduce installation cost

Lage installatiekosten

Door het maximale uit de kabellengte te halen en de installatietijd op locatie te verminderen, kunnen de totale kosten van een project met voorgeassembleerde glasvezel kabelbomen aanzienlijk worden verlaagd. 

 

Reduce installation time by up to 75%

Kortere installatietijd tot wel 75%

Met de voorgeassembleerde glasvezelbekabeling ontvang u een “plug and play“ systeem. De installatie kan hierdoor in een handomdraai worden voltooid.

 

Fully tested, fully traceable – 100% inspected

Volledig getest en traceerbaar – 100% geïnspecteerd

De voorgeassembleerde glasvezeloplossingen van Excel zijn uitgevoerd door ons gespecialiseerd, deskundig technisch personeel en ondergaan een strenge kwaliteitscontrole voorafgaand aan de levering. Op deze wijze bent u verzekerd van een volledig getest en traceerbaar product.

 

Maximise cable usage - minimise waste

Maximaal kabelgebruik

Ons technisch team heeft ervaring met het assembleren van glasvezelcomponenten en maakt optimaal gebruik van de geleverde inch kabel. Dit verlaagt niet enkel de totale kosten, maar zorgt tevens dat onze voorgeassembleerde oplossingen milieuvriendelijk zijn.

 

Fast turnaround

Vlotte doorlooptijd

Met een groot team van technische specialisten kunnen wij uw bestelling aannemen en de voorgeassembleerde oplossing snel leveren, waardoor uw project geen vertraging zal oplopen.

 

Covered by the 25-year Excel system warranty

Gedekt via de Excel systeemgarantie van 25 jaar

Indien geïnstalleerd door een geaccrediteerde Excel-partner, worden onze voorgeassembleerde glasvezel kabelbomen gedekt door de garantie van 25 jaar als onderdeel van onze volledige, vertrouwde oplossing.

 

De voordelen van voorgeassembleerde oplossingen worden beschreven in onze whitepaper.

Voor meer informatie en prijzen van Excel Specialist Ondersteunende Diensten voor Voorgeassembleerde Glasvezel Kabelbomen, kunt u contact met ons opnemen op 121 326 7557 of mail naar sales@mayflex.com.

Main Menu